HAKKIMIZDA

AEC Mühendislik Elektrik Taahhüt LTD. ŞTİ. 15 yıllık sektör tecrübesi ile Kalite ve Dürüstlük iş anlayışı üzerine İstanbul merkezli olarak 2012’ de kuruldu. Yerel ve uluslararası standartlara bağlı, teknolojinin getirdiği yenilikleri projelerine yansıtarak işverene modern, kaliteli ve ekonomik çözümler sunan AEC Mühendislik, kısa sürede ulusal ve uluslararası projelerin Elektrik Taahhüt işlerinde görev almaya başladı.

Uzun yıllar sorunsuz kullanılabilen yüksek verimli sistemler oluşturmak, yarını düşünerek hareket etmek gayesinde olan AEC Mühendislik, kendi yetiştirdiği yöneticileri ve uzman ekipleri ile Anahtar teslimi, Birim Fiyat veya Maliyet+Kar sözleşmeler çerçevesinde Projelendirme, Uygulama, Kontrol ve Teknik Danışmanlık konularında faaliyet göstermektedir.

Sürekli gelişim ve teknolojik yenilikleri kullanma felsefesi ile yola çıkan AEC Mühendislik, elektrik sistemleri tasarımı, tasarlanan projelerin uygulanabilirliği konusunda çalışmalar yaparak, isteğe uygun tasarımın, istenilen kalitede uygulanmasını sağlamak amacıyla hareket etmektedir.

Kalite, Zaman, Maliyet üçgenini işveren istekleri doğrultusunda yöneten AEC Mühendislik, verdiği hizmetlerin ve işveren ile olan ilişkisinin sürekliliği konusunda gereken tüm hassasiyeti göstermektedir.

AEC Mühendislik Elektrik Taahhüt LTD. ŞTİ.